Publikuar: Nën 21 2019 07:42

ZTE blade 530 android, ne gjendje perfekte

EUR

Publikuar: Nën 21 07:42
Shikime: 1
Telefoni eshte i ri veq2 muj a perdor, osht me dy kartela, vend per qip dhe i pranon te gjitha aplikacionet.
Punon shum shpejt ,pa asni grrith
Asni defekt...
Per me shum info thirrni ne :044-425-809
Viber
Whats app
Ju mirpresim
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+383-44-425-809

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione