Canon 50mm f / 1.8 STM - MOTORR PA ZHURME

135 EUR

Shitet nga: Gramoz 26 Korr 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Fotoaparate
CANON 50 MM F 1.8 STM ME SISTEM MOTORRIK PA ZHURME I PERSHTATSHEM PER TE GITHA
FOTOAPARATET CANON FULL FRAME DHE CROP SENZOR

per me shume na kontaktyoni ne +37745613993 ose na vizitoni ne SHQIP SHOP Ferizaj rruga Deshmoret e kombit - qender

tagg / canon canon 6d canon 5d canon 70d canon lens canon lens85mm canon flash studio flash blic lens lente objektiv etj
Gramoz
  Online
+38345 613993
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione