Godox TT685C TTL HSS 1/8000s + X1T-C

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Flah Godox TT685c eshte blic i pershtatshem per Canon fotoaparate
Blici ka keto mundesi
E-TTL - HSS 1/8000S - WIRELES 2.4G DERI 100 Metra
i pershtatshem per fotoshooting dhe per cdo funksion tjeter si Dasem etj
per me shume na shkruaj ne+38345613993


tagg ' canon flash nikon flash blic nikon blic canon sony samsung panasonic kamera lens canon 5d canon7d nikon d5200 nikon d810 canon 7d canon lens tripod kran kamera kran 12m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim