Lens per Canon Yongnup 85mm F1.8 Autofocus - NEW

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Lens Yongnup 85mm F1.8 per Canon .
i pershtatshem per te gjitha modelet e Canon FULL FRAME DHE APSC senzor . Canon 5d IV . MK II . II CANON 6D CANON 7D CANON 70 D Canon 80D etj
LINK YOUTUBE
https://www.youtube.com/watch?v=KpLtv8b3UJk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim