SHITET FOTO APARAT I RI NIKON COOLPIX .L25

65 EUR

Shitet nga: SKENDERI Sot 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Fotoaparate
SHITET FOTO APARATI NIKON COOLPIX . L25 I RI I PA PËRDORURNË PAKO ME LIBER DHE CD ME KËTO VETI WIDE 5 X ZOOM NIKON ,3 INÇ .10.1MEGAPIXEL 3.0LCD . ÇMIMI ME MARVESHJE PRES BLERS SERIOZ.
SKENDERI
044612089
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione