SHITET FOTO APARATI NIKON COOLPIX .L25

Shitet nga: SKENDERI 13 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
SHITET FOTO APARATI NIKON COOLPIX . L25 I RI I PA PËRDORURNË PAKO ME LIBER DHE CD ME KËTO VETI WIDE 5 X ZOOM NIKON ,3 INÇ .10.1MEGAPIXEL 3.0LCD . ÇMIMI ME MARVESHJE PRES BLERS SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim