Sony A900 Full frame DSRL me lense

Shitet nga: Ulm 13 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR   1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
35mm full-frame 24.6-megapixel Exmor CMOS image sensor

Sony A900 Trupi
vjen me lense: Sony Varion-Sonar 24-70mm
Blic: Sony HVL-F58AM
Controllues (digitron) nga distanca
Mbushes i baterive Sony origjinal dhe dy bateri shtes
Vertical Grip (per bateri te dyfishta) modeli:
VG-C90AM
Sony Memory Stick Pro 32 GB HD Duo
kapaket origjinal te lenseve dhe disa filtera
dhe canta.

ne gjendje te shkelqyeshme, fare pak i perderorur.

ose mund te ndrrohet me laptop ose note 10+
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim