Canon EOS 5D Mark III hapur

900 EUR

Shitet nga: Malik 26 Maj 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Canon EOS 5D Mark III me 24 - 105mm Lente origjinale kit, vjen me 24 muaj garanci universale dhe të politikave të kthimit të 90 ditë.

Teksti më në WHATSAPP : +18597770061
Malik
Leaflet
Në fillim