Origjinal Nikon D810 Kamera

1 400 EUR

Shitet nga: Malik 26 Maj 02:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhimet
Fotoaparate
Origjinal Nikon D810 Kamera DSLR me AF-S NIKKOR 24-120mm lente, vjen me 24 muaj garanci universale dhe të politikave të kthimit të 90 ditë.

Teksti më në WHATSAPP : +18597770061
Malik
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione