Sony Cyber-shot 14.1 Megapixels

70 EUR

100 EUR

Shitet nga: Gzim 29 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhimet
Fotoaparate
Shese foto + video aparatin Sony Cyber-shot .
Eshte 1 jave i perdorur po thuaj se i pa perdorur , eshte ne gjendje shume te regullt dhe punon mire. .

Te interesuarit le te lajmrohet ne numer : 377/45/475/876
viber + Whats App
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione