Nikon d7000 me Gripbateri Lens 18-105 VR ejt

850 EUR

Shitet nga: Fanol 12 Tet 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nikoni eshte i perdorur (pak ) po i ruajture shum

1.Trupi
2.lesni 18-105 vr
3. Grip Bateria
4.Adapteri
te gjitha vin me kuti
Beje ndrim dhe me canon 5d mrk III Shtoj dhe pare
Leaflet
Në fillim