Shes kameren Canon

40 EUR

Shitet nga: Rigon 29 Korr 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kamera e re canon me 10.0 megapixel eshte ne gjendje perfekte e re me bateria dhe me nje qmim te volitshem per vetem 40 euro im i arsyeshem
Kamera eshte si e re dhe shitet shume lire
Faleminderit per mirekuptimin
Leaflet
Në fillim