Canon 5d mark III

1 400 EUR

Shitet nga: Taulant 27 Korr 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet body i canon 5d mk iii ne gjendje 10/10
Perfshihrt battery grip origjinal i tij me dy bateria dhe adapter
049 554 664
Taulant
049554664
Leaflet
Në fillim