Canon 5D Mark IV - Canon 75-300mm - Tamaron 24-70mm -l

0 EUR

Shitet nga: Nehati 24 Shk 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Shiten...
Canon 5D mark iv i perdorur por ne gjendje shume te mire 2500 Euro
Canon 75-300mm shum pak i perdorur 150 Euro
Canon speedlite 580ex ii Ne gjendje 200 euro
Tamaron 24-70mm Ne 700 euro

Te gjitha paisjet jane te perdorura disa shume pak dhe jane ne gjendje te rregullt, arsyja e shitjes eshte per shkak qe kam ble tjerat. Ne rast se dikush eshte i interesuar per te gjitha ka zbritje

Te interesuarit mund te shkuani ne viber +38349124352
Leaflet
Në fillim