Canon EOS 700D

700 EUR

Shitet nga: Fatt Shehu 12 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Canon EOS 700D pres bleres serioz !!

Canon EOS 700D
Qanta
SD Card 8gb
Lens 18-55 me stabilizer
Lens 18-135 me stabilizer (SIGMA)
2 Bateri
Adapter

Per me shum kontaktoni ne Viber : +377 44 694 084
dhe ne Facebook : www.fb.com/fat.shehu
Fatt Shehu
+37744 694 084
Leaflet
Në fillim