Nikon D3000

420 EUR

Shitet nga: Fidani 11 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj


Shitet NIKON D3000 me lensat :


Nikor -- 18-55 mm vr kit
Nikor --70-200 mm
Dhe
Nikor-- 50 mm 1.1.7

Fotografit jan originale te aparatit une i kom bo .

Aparati është ne gjendje perfekte,defekt ska ka 4 muj qe mka ardh prej gjermanie arsya pse po e shes esht se dua ta blei nje më te madhë

Aparati mundet mu shit edhe pa lensin
Nikor--50 mm1.1.7 dhe qmimi bjen per 80 euro do me than 340 €
Leaflet
Në fillim