Card Reader dhe SD Card

0 EUR

Shitet nga: Global Service 22 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Card reader per te gjitha llojet e kartelave.
Si dhe SD Card MMS Card, per aparat digjital, kamere digjitale, aparat profesional, per navigacion etj.
Global Service
045585258
Leaflet
Në fillim