Sony A350 lens 28-80mm

280 EUR

Shitet nga: blend 24 Maj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Sony A350 me dy lensa 18-70mm dhe 35-80mm ne gjendje te rregullt vjen me adapter / Viber +377 44 462 872
Leaflet
Në fillim