FeiyuTech a2000 Gimbal & Dual Grip

450 EUR

500 EUR

Shitet nga: sokoli 02 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Prodhimet
Fotoaparate
Shitet Gimbal FeiyuTech a2000 Gimbal & Dual Grip, i cilikakushtuar 638. chf.(Shih udhezime ne YOUTUBE dhe funkcionimin me Camere).
sokoli
 
044204019
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione