mudula per tv lcd,led, plazma

0 EUR

Shitet nga: liridon 21 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
servizi i spicijalizuar per servisim te tv lcd led plazma si dhe pjes rrezerv,posedojl adaptera per llaptopa dislplay (ekrana) batarya .montojm muzika ne vetura si dhe kemi paisje per montim te muzikes gjithashtu kemi edhe digitrona te gjitha llojet e tv,ldc led plazma resivera.
Në fillim