Oferte Smart IPTV me 9000 kanale premium HD

Shitet nga: Lugina KS Sot 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mirësevini në botën Smart IPTV HD (pa antenë satelitore) e cila është funksionale në të gjithë botën vetëm me linjë të internetit me pakot me mbi 9000 kanale nga mbare trevat Shqiptare dhe Ndërkombëtare si:

500 kanale shqipëtare 🇦🇱🇲🇶 si -->> DigitalB🌟 Tring🌟 kanale tokësore🌟 si dhe 8000* kanale Ndërkombëtare😍 si: Gjermane🇩🇪* Spanjolle🇪🇸* French🇫🇷* Suedeze🇸🇪* Angleze🇬🇪* Turqisht🇹🇷* Arabe🇦🇫* Ballkanase🔔 Kroate🇭🇷* Maqedonis 🇲🇰 *Boshnjake 🇧🇦* Italjane🇮🇹* Norvegjeze* Portugeze🇵🇹* Britaneze🇳🇿* Polake🇵🇱* Austria🇦🇹* Zwiss (svicrrane)🇨🇭* Holandeze🇪🇭* Amerikane🇺🇸* Graqia🇬🇷* Ruse🇷🇺* VOD🔝* Full Movie🎥* Muzikë🎼🎶* Dokumentare🎞* Radio📻* Filma për të rritur❎❎❎🔞* si dhe mbi **500 kanale SPORTIVE HD** me të gjitha kompeticjonet dhe ligat europjane Live HD.

Kët sistem e përkrahin paisjet në vazhdim:

- Smart tv (Samsung-LG-Sony)*
- TV Smart Android*
-Android box*
- Mag 250-254-256-322-323..*
- Amiko*
- Smart phone (android)*
- PC me Vlc Player*
- Apple - Iphone - IPAD*
- KODI etj..

Gjithashtu mundësoj shitjen e paisjes:
>>MAG 322-323 , Android box 4K<<

Për më shum info rreth ofertave kontakoni ne Viber ose Whats App: +38344748332

-Ju mirëpresim në qdo kohë..-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim