RIPARIM I TV PANASONIC LCD & LED dhe Pllazma

Shitet nga: LCD LED Plazma TV Service Center 16 Tet 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
• LCD / Plazma / LED - TV SERVICE CENTER
• RIPARIM I TV SAMSUNG • LG • GRUNDIG • BEKO • PANASONIC • LOEWE • SONY • PHILIPS • TELEFUNKEN • FINLUX • HITACHI • ELKOS • JVC • SHARP • TOSHIBA • THOMSON • ORION etj.
✔ 17 VITE SHKOLLIM DHE PERVOJE PUNE NE GJERMANI.
✔ RIPARIM ME PJESE ORIGJINALE TE REJA DIREKT NGA PERFAQESIA JONE NE GJERMANI.
✔ MBI 50 CERTIFIKIME / DIPLOMA GJERMANE NGA VITI 1994.
• LCD / Plazma / LED - TV SERVICE CENTER
• BREGU I DIELLIT, BANESAT E BARDHA, BLLOKU NR.17
• KONTAKT: 044/112-311, 049/186-176 & 038/222-851
#servispertv #servisitelevizorave #servistv #servis #per #tv #riparim #riparime #riparimTV #riparimtelevizor #riparimpertelevizora #riparimpertv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim