shitet android box T9

45 EUR

65 EUR

Shitet nga: kushtrim 21 Sht 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shitet android box T9 ne gjendje perfekte 4giga ram 32 giga memorie ka stb e instalune me mbi 10 lista me kanale shqiptare dhe nderkombtare edhe ka smart iptv te aktivizune
kushtrim
049449624
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione