Publikuar: Gush 05 2022 07:18

cobra iptv

EUR

Publikuar: Gush 05 07:18
Shikime: 503

Gjithe Botën në ekranin tuaj
Provoje Njeher Bindu Edhe Pastaj Paguaje.
🇦🇱🇽🇰🇪🇺 Televizion Shqip 🇦🇱🇽🇰🇪🇺
Platforma më kualitative SHQIPËTARE Ofronë
Abonime vjetor me çmime shum të volitshme per nje super kualitet
🔹1 Vit 70 EURO 💶
1️⃣Tv Kanale Shqiptare 🇦🇱🇽🇰📺
2️⃣Tv kanale nga gjithe B🌎ta
3️⃣Kanale Sportive ⚽️🏀🎾🏊🏻‍♂️
4️⃣FILMA dhe Muzikë 🎬🎤
5️⃣Filma&Dokumentar për Fëmijë🌅🏔🌋🏜
6️⃣Filma Me Titra & Humor & Seriale 📽🎞
✅Stabilitet Maksimal
✅Aktivizim brenda Minutave
✅Support / Shërbim 24/7
✅Cilësi dhe kualitet & stabilitet 💯
✅Serverët më të mirë dhe me stabil
✅Test 24 Orë te Kanaleve Tona
whatsapp +44 744 144 7343
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
503
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione