Beni TV Tuaj Smart Android Hibo X 4K Smart Box

40 EUR

Shitet nga: BigBeng Sot 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Beni TV tuaj Smart me aplikacjone nga me te ndryshmet si: You Tube - Netflix - Tik Tok -Facebook - Kodi - Google - Viber & Whats app Muzik - Filma - IPTV - Video Lojera etj
me kanale kombetare dhe nderkombetare kete qasje e mundeson Android Box Hibo X 4K Verzioni 10.0 me qmime te volitshme:

2GB Ram 16GB Memory = 42€

- Programimi falas
- Instalimi i Kanaleve falas

Posta gratis n'gjith Kosoven 24H🚚
Porosit Tel ose Viber +38344748332..📲
BigBeng
  Online
+38344748332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione