Iptv Me Super Zbritje Me Mbi 6500 Kanale

0 EUR

Shitet nga: Lisa-IPTV 29 Maj 04:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Me Mbi 6500 Kanale Televizive për krejt familjen.

Filma,Lajme,Dokumentar, Humor , SuperSport ,Seriale ,Kanale për fëmijet tuaj, Komedi, Aksion, e mbi 2000 filma VIDEO ON DEMAND ( I shikoni bashkë me familjen saher të doni dhe kur të doni, ne ju ofrojmë përplotë emocione.

☆☆☆ SUPER OFERTË ☆☆☆

Tel: (+386) 43597 622 VIBER 24/7 apo

OFERTA ME LIRË DHE ME KUALITATIVE NE TREG
☆☆☆ Pako Televizive përfshinë ☆☆☆
☆400 Kanale Shqip + 30 Supersport HD☆
☆300 Kanale Gjermane + Supersport HD☆
☆300 Kanale Angleze + Supersport HD☆
☆300 Kanale Italiane + Supersport HD☆
☆Kanale Turke - Kanale Holandeze☆
☆Kanale Franceze - Kanale Greke☆
☆Kanale Amerikane - Kanale Çeke☆
☆Kanale Romune - Kanale Spanjolle☆
☆Kanale Zvicerane - Kanale Kanadeze☆
☆Kanale Arabe - ☆Kanale Belge - Kanale EX-YU☆
IPTV funksionon në keto paisje - SMART TV ( SAMSUNG & LG ) - Mag 250, 254 , 255 - Android BOX - AMIKO
Leaflet
Në fillim