Me mbi 6500 kanale dhe mbi 3000 filma Vood

Shitet nga: KSPORT-IPTV Dje 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mirësevini në botën Smart IPTV HD (pa antenë satelitore) e cila është funksionale në të gjithë botën vetëm me linjë të internetit me pakot me mbi 6500 kanale nga mbare trevat Shqiptare dhe Ndërkombëtare si:

500 kanale shqip: DigitalB* Tring* kanale tokësore* si dhe 4500* kanale Ndërkombëtare si: Gjermane* Spanjolle* French* Suedeze* Angleze* Turqisht* Arabe* Ballkanase* Italjane* Norvegjeze* VOD* Full Movie si dhe mbi **500 kanale SPORTIVE HD** me të gjitha kompeticjonet dhe ligat europjane.

Kët sistem e përkrahin paisjet në vazhdim:

-Smart tv (Samsung-LG)*
-TV Smart Android*
-Android box*
-Star Sat HD*
-Mag 250-254-256*
-Amiko*
-Dream Box 500-800 HD*
-Smart phone (android)*
-SpiderBox*
-PC me Vlc Player*
-KODI etj..
Për më shum info rreth Ofertave kontaktoni ne Viber: +8643597622

-Ju mirëpresim në qdo kohë..-
KSPORT-IPTV
043597622
Leaflet
Në fillim