Abonim per dreambox HD me cilsi dhe siguri te lart

0 EUR

Shitet nga: Abonim per resever 10 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejm abonimin e proGrameve satelitore brenda dhe jasht kosoves
Kemi keto dhe shum programe thera:
Eutelsat W2 16 : Digitalb pa pairing
Tring FULL HD
Arena Sport 1,2,3,4 HD
Sport Klub 1,2,3,4 HRT
Astra 19.2 :
Sky Deutschland , Bundesliga HD
Bein Sport 1,2,3.....9
AXN action HD ....
Canal + HD , sport HD , Family HD , Action HD ...
Hotbird 13.0 :
Sky Itali , Film action , comedy ....
Canal+ HD Pako
Primafila 1,2,3,4,5...........30 etj !
E shum Pako boterore tjera si dhe shitje , Montim profesional !
Ju mirpresim ne 045557907 dhe 049633248.
Falemenderit per mirkuptim
Abonim per resever
045 557 907
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione