Abonime per recever per kosov dhe jasht kosoves

0 EUR

Shitet nga: Abonim per resever 10 Shk 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejm abonimin e programeve shqip, shum sporta digitalb hd primafila skajat algjazerat dhe shum e shum programe tjera brenda dhe jasht kosoves me resever amiko dhe te tjer, me iptv etj....Per me shum na kontaktoni ne numrat 045557907 dhe 049633248. ju mirpresim .
Abonim per resever
045 557 907
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione