Shitet Mag 256

Shitet nga: Muja 09 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet Mag 256 ne gjendje te rregullt dhe ka abonim deri me 20Dhjetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim