SHQIP IPTV KURSE PARA FITO NGA OFERTA

Shitet nga: SHITET BIZNESI Sot 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet

🥇Eja në shtëpine e Kampioneve🥇
Ne ofrojmë cilësi maksimale të pakove televizive kudo ne botë, mjaftonë te keni Smart TV, Smart Box apo Smartphone
Lista e kanaleve televizive nga
🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇩🇪🇮🇹🇫🇷🇭🇷🇳🇱🇹🇷🇪🇸🇵🇱🇩🇰🇹🇩

Te gjitha ligat Sportive⚽️🏀🥊🚴‍♀️🏈🏓🏒⛷
Filma me titra të ndryshëm 🎬🚁📺📽🎞📹
Dokumentarë 📺📹🎥🏞🌇🎑🏙🌉
Radio Shqiptare 🎷🎤🎼🎹🎻🎺

Kyqja behet kudo ne botë mjaftone te keni internet dhe paisie si: Smart TV, Smart Box apo Smartphone.

Thirr në Viber & WhatsApp +383 45 910 919

Kyqja brenda 5 min
Test falas 24h

🥇Ju mirepresim 🥇
SHITET BIZNESI
+38345910919
Leaflet
Në fillim