TV THOMSON 55 inç

70 EUR

Shitet nga: S.B 15 Jan 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet tv thomson per pjes ose kush mundet me rregullu, keto dy pjes i ka defekt qmimi 70€ per info: 044201659 si dhe ne viber: +38344201659.
Leaflet
Në fillim