Smart iptv

60 EUR

Shitet nga: Fb 19 Shk 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Abonojm te gjitha pajisjet qe kan te bejn me iptv me te gjitha kanalet shqiptare e nderkombetare ne aplikacione te ndryshme siq jan smart iptv net iptv set iptv iptv smarters duplex iptv dhe shum e shum te tjera,kanalet punojn me nje server te fuqishem dhe me kualitet maximal provojeni test 24 ore vetem 60euro viti 35euro 6 muaj
Viber +38344746237


ketu mund te shihni videon sa shpejt behet ndrrimi i kanaleve https://youtu.be/bU06xC2qnCI[ Sunday, December 27, 2020 8:40 PM ] Lindi Viber: Acura Alfa Romeo Alpina Artega Aston Martin Mercedes-Benz Audi Bentley BMW Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Corvette Dacia Daewoo DeTomaso Dodge Ferrari Fiat Ford GMC Honda Hummer Hyundai Infiniti Jaguar Jeep Kia Koenigsegg Lamborghini Land Rover Landwind Lexus Ligier Lincoln Lotus Maserati Maybach Mazda Mercedes-Benz Mz MINI Mitsubishi Morgan Nissan NSU Opel Peugeot Piaggio PorscheProton Renault Rolls Royce Rover Saab Seat ŠkodaSmart Spyker 168Subaru Suzuki Talbot Tata Toyota Trabant Triumph 64UAZ VW Volkswagen Volvo Wartburg Wiesmann Yugo Zastava
MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK
BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione