Abonim Per IPTV Brenda Dhe jashy Kosoves

100 EUR

Shitet nga: alaudin 23 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejm abonimin me IPTV ne te gjith llojet e RECIVERAVE dhe ne shum lloje te SPARTPHONE
IPTV perman Paketat e
-Digitalb
-Tring
-Sky Deutchland
-Sky Italy
-Sky sport
-Bein Sport
-Arena Sport
-Spanish Canal
-Albanian Sport
-Kosova Sport
-Pink
-Turkish Tv
-Arab
Nr viber +386265556
Leaflet
Në fillim