IPTV 2100 kanale!!!

100 EUR

Shitet nga: Festim 12 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Paketa Premium: ☆☆☆☆ 1 VIT - 100 EUR☆☆☆☆

Ne sjellim Ofertën më të mirë që keni mundur ta hasni njdonjëherë për Diasporë!
Filma,Lajme,Dokumentar, Humor , SuperSport ,Seriale ,Kanale për fëmijet tuaj, Komedi, Aksion, e Dramë, VOD VIDEO ON DEMAND ( I shikoni bashkë me familjen sa herë të doni dhe kur të doni, ne ju ofrojmë përplotë emocione.)

⬇Ne sjellim Kanalet si më poshtë ⬇

▶️ Pako Televizive 🖥 përfshinë :
⭐️⭐️ 400 Kanale Shqip 🇦🇱🇽🇰 + Supersport HD ⚽️🏀🎾
⭐️⭐️ 300 Kanale Gjermane 🇩🇪🇩🇪 + SKY Sport HD + DAZN Sport HD + VOD
⭐️⭐️ 300 Kanale Angleze 🇬🇧🇬🇧
⭐️⭐️ 300 Kanale Italiane 🇮🇹🇮🇹
⭐️⭐️ Kanale Turke 🇹🇷🇹🇷
⭐️⭐️ Kanale Holandeze 🇱🇺🇱🇺
⭐️⭐️ Kanale Franceze 🇫🇷🇫🇷
⭐️⭐️ Kanale Greke 🇬🇷🇬🇷
⭐️⭐️ Kanale Amerikane 🇺🇸🇺🇸
⭐️⭐️ Kanale Çeke 🇨🇿🇨🇿
⭐️⭐️ Kanale Romune 🇹🇩🇹🇩
⭐️⭐️ Kanale Spanjolle 🇪🇸🇪🇸
⭐️⭐️ Kanale Zvicerane 🇨🇭🇨🇭
⭐️⭐️ Kanale Kanadeze 🇨🇦🇨🇦
⭐️⭐️ Kanale Arabe 🇸🇦🇸🇦
⭐️⭐️ Kanale EX-YU
⭐️⭐️ Kanale Belge 🇧🇪🇧🇪
⭐️⭐️ Kanale fetare 🕋🕋
⭐️⭐️ Dhe mbi 2500+ Filma VOD ☆
⭐️⭐️ E shumë supriza tjera…!
Për ta provuar platformën tonë IPTV duhet të keni:
Smart TV: Samsung,LG,Sony (me Android), Philips (me Android),
Resivera : Mag 250, Mag 254, Mag 255, Mag 264, Mag 270, Amazone Firestick, Amiko , Android Box
Telefona : ( Android)
PC dhe Laptop me Vlc Player
Paketa Premium: ☆☆☆☆ 1 VIT - 100 EUR☆☆☆☆
Tek ne mund të bëni edhe abonimim
6 mujorë – 60€
Thoni njëherë e Përgjithmonë JO këtyre IPTV-ve t'lodhta! :)

Cilësi dhe Shërbim i garantuar klient 24/7!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione