Publikuar: Sht 24 2023 11:59

IPTV: Stabilitet i pamposhtur, Cilësi e pakrahasueshme!

EUR

Publikuar: Sht 24 11:59
Shikime: 7
✅ Mbi 23,000 kanale të drejtpërdrejta
✅ Përzgjedhja gjithëpërfshirëse e kanaleve shqiptare
✅ Mbulim i gjerë i Ligave Sportive
✅ Biblioteka e madhe me 120,000 filma VOD
✅ Cilësi e shkëlqyer dhe stabilitet i palëkundur
✅ Opsioni i testimit 24-orësh në dispozicion
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
7

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione