Publikuar: Qer 24 2024 05:53

⭐️ NOA IPTV OFERTA ME ZBRITJE ⭐️

Publikuar: Qer 24 05:53
Shikime: 39
Na kontakto në VIBER & WHATSAPP & TELEGRAM
+44 7480 788 986
Platforma më e madhe SHQIPËTARE në Europë dhe Amerikë, ofrone shërbime profesionale të IPTV ne mbarë Europen dhe botën.

12,000 Kanale nga e gjithë bota 🌎
300 + Kanale me përmbajtje SHQIPTARE
500 + Kanale Sportive ⚽️🏀🎾🏊🏻‍♂️🥊
Filma & Dokumentar & Fëmijë🌅🏔🌋🏜
Kanale ndërkombëtare 🌎
Filma Me Titra Shqip & Humore & Seriale🎞

OFROJMË
✅Stabilitet Maksimal
✅Aktivizim Mbrenda Minutave
✅Support / Shërbim 24/7
✅Cilësi dhe kualitet & stabilitet 100%
✅Serverët më të mirë dhe Siguri
✅Test 24h Orë te Kanaleve Tona
💯Shërbim i garantuar, staf profesional, 24/7 mbështetje teknike.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
39
+447480788986

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione