Android box

90 EUR

Shitet nga: Shefki 26 Korr 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Besianë
Prodhimet
Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Me kit paisje mund ti shikoni te gjithat programet digialb tringut dmth programa shqiptare dhe shum te huja as gje nuk ju duhet per veq te keni internet lidhet me tv tuaj me kabllo te hdmi kjo paisje pranon edhe abonimin e iptv por nuk keni nevoj se i ka te gjitha programet qe ju noveitet shkurt ja vlen ka youtube Facebook Viber dhe shum filma shqiptare dhe te huaj te gjitha free pa pa ges
Leaflet
Në fillim