GO PRO AKSESORË GoPro 3 + 4 5

14 EUR

49 EUR

Shitet nga: SHQIP SHOP 24 Jan 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
`` DUKE FILLUAR NGA 9 EURO PER PJESE DERI NE 19``

TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE

GO PROAKSESORE PJESË -E RE -NEW -Go Pro
E PERSHTATSHME PER TE GJITHA KAMERAT SPORTIVE SI GO PRO 3 4 5 6 , SJ CAM E TË TJERA NE PAKO PERFSHIHEN MONOPOD 110cm i GJATE , MBAJTESJA PER GJOKS DHE KOKE , VAKUMI PER VETURE , MBAJTESJA PËR BICIKLETE , MBAJTESJA PER UJE DHE TE TJERA SIQ SHIHEN NE FOTO . PËR ME SHUMË NA KONTAKTONI NE VIBER DHE TEL +37745 613 993
FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

SHQIP SHOP
  Online
045 613993
Leaflet
Në fillim