Godox TT600 Blic HSS 1/8000s *NEW

0 EUR

Shitet nga: Gramoz Dje 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Godox TT600 eshte blic HSS 1/8000s , Godox TT600 ka wireles te integruar dhe eshte i pershtatshem per photoshooting si dhe per perdorim te zakonshem


FACEBOOK ------ SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP

Leaflet
Në fillim