Godox TT600 Blic HSS 1/8000s *NEW

Shitet nga: SHQIP SHOP Dje 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Godox TT600 eshte blic HSS 1/8000s , Godox TT600 ka wireles te integruar dhe eshte i pershtatshem per photoshooting si dhe per perdorim te zakonshem


FACEBOOK ------ SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim