Godox TT685N TTL , HSS 1/8000s / NIKON / *New

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Godox TT685N Blic per Nikon
i-TTL , HSS 1/8000S , WIRELES 2.4G
TTL - MANUAL - MULTI
Zoom 20 - 200mm Automatik dhe Manual
Sistem laserik TTl i pershtatshem per te gjitha modelet e Nikon D810 D610 D750 D7100 7200 etj etj

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim