Godox TT685N TTL

159 EUR

Shitet nga: Gramoz Dje 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Godox TT685N Blic per Nikon
i-TTL , HSS 1/8000S , WIRELES 2.4G
TTL - MANUAL - MULTI
Zoom 20 - 200mm Automatik dhe Manual
Sistem laserik TTl i pershtatshem per te gjitha modelet e Nikon D810 D610 D750 D7100 7200 etj etj

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP
Leaflet
Në fillim