Kran Kamera 7m

1 600 EUR

Shitet nga: Astrit 29 Qer 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shitet kamera kran 7m komplet me koke me joystic ,adapter dhe kablo ,,,pa monitor dhe pa kontra peshakran kamera
kamera per kran
kamera kran
koke
koka
bmw
mercedes
vw
Torno
opel
golf
passat
kadet
corsa
renault
kamera
camera
crane
kran
kamer
maqin
banes
dvd
kok
kry
glava
pan
tilt


Leaflet
Në fillim