Epson l805

380 EUR

Shitet nga: epson 03 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
printeri esht ne gjendje te rregullt me 6 ngjyra printon ne leter te thjesht dhe leter deri ne 300gram gjithashtu edhe fotot digjitale formatet 10x15 , 13x18 148x210 a5 dhe a4 lidhet dhe me wireless
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione