IPTV 2100 kanale!!!

100 EUR

Shitet nga: Festim 12 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrojme TV kanale përmes IPTV (Internet Protocol Television). Përqendrimi ynë kryesor është transmetimi i TV kanaleve të cilësisë së lartë!

Bëjeni abonimin në sistemin Blero IPTV me 2100 kanale shumë cilësore kombëtare dhe ndërkombëtare me siguri të lartë, me kualitet HD me vetëm (4mpbs). Njëkohësisht ky sistem është funksional në Smart TV si në Samsung dhe LG, Mag 250-254, Amiko, Dream Box 500-800 HD, Android Box, SpiderBox, në PC , Smart Phone, Tablet, Samsung Android.

Gjithashtu mundësojmë shitjen e pajisjes "Mag250 & AndroidBox" që punon në sistemin IPTV. Pajisja është e re e paketuar dhe e testuar, posedon shumë aplikacione të tjera.

1.Albanian all channels (Digitalb, Tring, dhe programe Lokale si dhe Filma me përkthim shqip dhe seriale në Videothek)

2.Germany all channels (Sky, Sky Sport, Sky Selct, Sky Film, Programa Gjeman ne HD, si dhe Filma ne gjuhën gjermane në Videothek)

3.Italy All channels

4.Turkish All channels

5.Franc All channels

6. Arabian Channels
.
.etj. etj.

Receiver: Mag250-254, Dreambox 500hd-800hd, Amico Micro Hd, Amico mini Hd, Android Box etj.

Me SmarTV prej Samsungit, LG, Sony-it ju nevojitet një App qe kushton vetem 5,49 / 6,59€

Alternativat e kësaj janë:
Kompjuteri/Laptopi
Mag 250/254
Enigma 2
Android Smartphone ose tablet
KODI

Çmimet:
100€ Abonimi per ni vit!
180€ Abonimi per ni Vit me AndroidBox!

Kontaktoni edhe ne Viber :+37744875775
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione