JVC GY-HM170UA 4K Video Camcorder

700 EUR

Shitet nga: jvc 4k 03 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
kamera esht ne gjendje te rregullt me dy bateri dy sc card qant dhe adapter e ardhur nga zvicrra
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione