Provo falas !!!

0 EUR

Shitet nga: gjolli Sot 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
PERFITO NGA OFERTA!
Provoje Njeher Bindu Edhe Pastaj Paguaje �
Gjolli IPTV ��
platforma më e madhe SHQIPËTARE Ofronë �

4500 Tv kanale nga gjith bota �

300 Tv Kanale Shqiptare ��
500 Kanale Sportive �����
Filma & Dokumentar & Fëmijë����
Kanale ndërkombëtare �
Filma Me Titra Shqip & Humore & Seriale�

OFROJMË
�Stabilitet Maksimal
�Aktivizim Mbrenda Minutave
�Support / Shërbim 24/7
�Cilësi dhe kualitet & stabilitet 100%
�Serverët më të mirë dhe Siguri
�Test 24h Orë te Kanaleve Tona
�RESELLER PLAN kemi oferta te mira per rishites qe te fitoni para nga shtepia
�SIGURI sepse Ne mendojmë për ju...

Leaflet
Në fillim