Shes tv dhe kompjuter per pjes

80 EUR

Shitet nga: Erion 18 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes tv me defekt vetem per pjes dhe nje tv te vogel ai nuk ka defek edhe nje komputer
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione