Shitet Ps3

80 EUR

Shitet nga: Lenti 07 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Playstation 3 ne gjendje te rregullt me dy gjestik dhe 4 loja
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione