Publikuar: Qer 12 2022 11:53

Smart Box Tv-H96 mini 4/32GB Shiko Tv Free-Sport..

EUR

Publikuar: Qer 12 11:53
Shikime: 102
Çmim i perkoheshem nga 65€

👌Shum te shpejt dhe praktik-original👌 ▪️Me instalim ▪️ Verzionin i ri ANDROID ▪️Rezulucioni 6K ▪️Paisje Elektronike qe mundëson konektimin e TV tuaj me mijera kanale kombetare dhe nderkombetare. ▪️Konektimin e SmartPhonit, Tabletit, Lap topit tuaj me Tv. ▪️Mundeson perdorimin ne TV të: Viberit, WhatsApp, Skype, Instagram,Tik Tok.. etj. ✔️Përmban aplikacionet e konfiguruara si: ▪️Facebook ▪️Youtube ▪️Google Chrome ▪️Kodi KD ▪️Netflix ▪️Google playstore ...
▪️Smart Box permban aplikacione shtes per Tv Free,Progamet permbajn: Tv Kombetare dhe nderkombetare,Tv Sport,Tv film, Tv femij, Tv humor, muzik,KLAN KOSOVA...
te interesuarit shenoni vetem ne Viber
pergjigjemi vetem shenimit ne Viber
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione